Versiune în limba română

Organizatorii îşi rezervă dreptul de a modifica repartizarea arbitrilor pe rase.

C.A.C.I.B. 28 octombrie 2017

GIURA, Anca

Rest Grupa I
Rest Grupa II
American Bulldog
Biewer Yorkshire

ALCRUDO, Rafael Malo

Rottweiler (147)
Kavkazskaïa Ovtcharka (328)
Sredneasiatskaïa Ovtcharka (335)
Ciobãnesc Românesc Mioritic (349)

DAKIC, Rade

Grupa III
Dobermann (143)
Cane Corso Italiano (343)

DRUDI, Enrico

English Pointer ( 1)
English Setter ( 2)
Gordon Setter ( 6)
Rövidszörü Magyar Vizsla ( 57)
Deutsch Drahthaar ( 98)
Weimaraner ( 99)
Deutsch Kurzhaar (119)
Irish Red Setter (120)
Bulldog (149)
Bullmastiff (157)
Bracco Italiano (202)
Do-Khyi (230)
Drotzörü Magyar Vizsla (239)
Tosa (260)
Dogo Canario (346)

MARSHAK, Avi

Grupa V
Grupa IX
Rest Grupa VII
Zwergpinscher (185)
Ceskoslovenskÿ Vlcak (332)

MUNTEAN, Petru

Grupa IV
Grupa VI
Grupa VIII
Grupa X
Deutscher Schäferhund (166)
Ciobãnesc Românesc Carpatin (350)
Ciobãnesc Românesc de Bucovina (357)
Ciobãnesc Românesc Corb

C.A.C. 28 octombrie 2017

GIURA, Anca

Deutscher Schäferhund (166)
Ciobãnesc Românesc Mioritic (349)
Ciobãnesc Românesc Carpatin (350)
Ciobãnesc Românesc de Bucovina (357)
Ciobãnesc Românesc Corb

ALCRUDO, Rafael Malo

Grupa III
Grupa VII
Grupa IV
Grupa IX
Grupa X
Welsh Corgi Cardigan ( 38)
Dobermann (143)
American Bulldog
Biewer Yorkshire

DAKIC, Rade

Kavkazskaïa Ovtcharka (328)
Sredneasiatskaïa Ovtcharka (335)

DRUDI, Enrico

Grupa V
Grupa VI
Grupa VIII

MARSHAK, Avi

Rottweiler (147)
Bullmastiff (157)
Do-Khyi (230)
Tosa (260)
Cane Corso Italiano (343)
Dogo Canario (346)

MUNTEAN, Petru

Rest Grupa I
Rest Grupa II

C.A.C.I.B. 29 octombrie 2017

GIURA, Anca

Grupa IV
Grupa VI
Grupa VIII
Grupa X
Caniche (172)

ALCRUDO, Rafael Malo

Grupa V
Bulldog (149)
Bullmastiff (157)
Do-Khyi (230)
Tosa (260)
Cane Corso Italiano (343)
Dogo Canario (346)

DAKIC, Rade

Rest Grupa II
Rest Grupa IX

DRUDI, Enrico

Rottweiler (147)
Kavkazskaïa Ovtcharka (328)
Sredneasiatskaïa Ovtcharka (335)

MARSHAK, Avi

Grupa I
Dobermann (143)
Ciobãnesc Românesc de Bucovina (357)
Ciobãnesc Românesc Corb

MUNTEAN, Petru

Grupa III
Grupa VII
American Bulldog
Biewer Yorkshire
Vezi repartizarea arbitrilor pe rase pentru   2018  2017  2016  2015  2014  2013 
© 2006-2018 Asociatia Chinologica Oltenia
Design by Roserco