Versiune în limba română

Organizatorii îşi rezervă dreptul de a modifica repartizarea arbitrilor pe rase.

C.A.C.I.B. 29 octombrie 2016

AL DAGHISTANI, Vojislav

Rest Grupa I

STEFANESCU, Cristian

Grupa IX
Rest Grupa III

WIEREMIEJCZYK-WIERZC, Malgorzata

Grupa VI
Grupa VII
Grupa VIII

SANDOVAL, Ivan

Grupa IV
Rest Grupa II
American Bulldog
Biewer Yorkshire

MOLNAR, Zsolt

Grupa V
Grupa X
Ciobãnesc Românesc Mioritic (349)
Ciobãnesc Românesc Carpatin (350)
Ciobãnesc Românesc de Bucovina (357)
Ciobãnesc Românesc Corb

DUMITRESCU, Alin

Deutscher Boxer (144)
Bulldog (149)
Riesenschnauzer (181)
Schnauzer (182)
Zwergschnauzer (183)
Do-Khyi (230)
Cane Corso Italiano (343)
Dogo Canario (346)

ALESSANDRA, Giuseppe

Dobermann (143)
Rottweiler (147)
Kavkazskaïa Ovtcharka (328)
Coban Köpegi (331)
Sredneasiatskaïa Ovtcharka (335)

NEDELCU, Marius

Bull Terrier ( 11)
Staffordshire Bull Terrier ( 76)
American Staffordshire Terrier (286)
Miniature Bull Terrier (359)

C.A.C. 29 octombrie 2016

AL DAGHISTANI, Vojislav

Grupa VII
Deutscher Boxer (144)
Bulldog (149)
Riesenschnauzer (181)
Schnauzer (182)
Zwergschnauzer (183)
Do-Khyi (230)
Dogo Canario (346)

STEFANESCU, Cristian

Grupa VI
Grupa VIII
American Staffordshire Terrier (286)
Ciobãnesc Românesc Mioritic (349)
Ciobãnesc Românesc Carpatin (350)
Ciobãnesc Românesc de Bucovina (357)
Ciobãnesc Românesc Corb

WIEREMIEJCZYK-WIERZC, Malgorzata

Grupa IV
Grupa V
Grupa X
Chien de Berger Belge ( 15)

SANDOVAL, Ivan

Rest Grupa III
Cane Corso Italiano (343)

MOLNAR, Zsolt

Rest Grupa I

DUMITRESCU, Alin

Dobermann (143)
Rottweiler (147)
Kavkazskaïa Ovtcharka (328)
Coban Köpegi (331)
Sredneasiatskaïa Ovtcharka (335)

ALESSANDRA, Giuseppe

Grupa IX
Rest Grupa II
American Bulldog
Biewer Yorkshire

C.A.C.I.B. 30 octombrie 2016

AL DAGHISTANI, Vojislav

Grupa VIII

STEFANESCU, Cristian

Grupa IV
Grupa V
Grupa X
Chien de Berger Belge ( 15)
American Bulldog
Biewer Yorkshire

WIEREMIEJCZYK-WIERZC, Malgorzata

Rest Grupa I

SANDOVAL, Ivan

Grupa VII
Dobermann (143)
Rottweiler (147)
Kavkazskaïa Ovtcharka (328)
Coban Köpegi (331)
Sredneasiatskaïa Ovtcharka (335)

MOLNAR, Zsolt

Rest Grupa II

DUMITRESCU, Alin

Grupa IX
Rest Grupa III

ALESSANDRA, Giuseppe

Grupa VI
Deutscher Boxer (144)
Bulldog (149)
Riesenschnauzer (181)
Schnauzer (182)
Zwergschnauzer (183)
Cane Corso Italiano (343)
Dogo Canario (346)
Ciobãnesc Românesc de Bucovina (357)
Ciobãnesc Românesc Corb

FRIEDRICH, Peter

Bull Terrier ( 11)
Staffordshire Bull Terrier ( 76)
Deutsche Dogge (235)
American Staffordshire Terrier (286)
Miniature Bull Terrier (359)
Vezi repartizarea arbitrilor pe rase pentru   2018  2017  2016  2015  2014  2013 
© 2006-2018 Asociatia Chinologica Oltenia
Design by Roserco